środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Przasnyskie zmagania fighterów

2015-07-10 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-09 14:36:15)

Podziel się:

Po raz kolejny Przasnysz gościł blisko 200 zawodników taekwon-do na Mistrzostwach Mazowsza zorganizowanych przez Piotra Grąckiego (TKD COBRA). Hala sportowa w SP 2 zamieniła się w arenę zmagań zawodników i zawodniczek tej właśnie sztuki walki z Płocka, Płońska, Makowa, Chorzel, Strzegowa, Działdowa, Mławy, Nidzicy, Żuromina, Radzanowa, Torunia i oczywiście najliczniejszej, bo prawie 50-osobowej reprezentacji z Przasnysza.

- Najwięcej emocji jak zawsze towarzyszyło przy rozgrywaniu konkurencji młodzików młodszych, czyli najmłodszych zawodników na sali. Maluszki w wieku 4-7 lat mogły się wykazać w testach szybkości i zwinności oraz w walkach Bong Matsogi (walka miękkim kijem). Pozostałe grupy wiekowe oprócz technik specjalnych rywalizowały w układach formalnych oraz walkach semi contact – relacjonuje Piotr Grącki
Mieszkańcy Przasnysza na co dzień trenujący w szkole podstawowej nr 2 zaprezentowali się wyśmienicie, zdobywając 34 medale, w tym 11 złotych, 12 srebrnych i 11 brązowych.
- Gratulujemy i zapraszamy od września na zajęcia taekwon-do do SP2 w Przasnyszu do działających 4 grup wiekowych: przedszkolaki, dzieci wczesnoszkolne, dzieci szkolne, młodzież i dorośli, czyli od 4 do 104 lat - zaprasza Piotr Grącki.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB