Sobota, 22 lutego 2020. Imieniny Małgorzaty, Marty, Nikifora

Uczniowie wyróżnieni przez burmistrza

2015-07-11 08:00:00 (ost. akt: 2015-07-09 14:46:31)

Podziel się:

Na sesji rady miasta uczniowie przasnyskich szkół zostali wyróżnieni za wyniki w nauce.

Nagrodę odebrała Aleksandra Tańska, uczennica Publicznego Gimnazjum z Oddziałami Integracyjnymi im. Noblistów Polskich w Przasnyszu, laureatka konkursu chemicznego i konkursu polonistycznego oraz finalistka konkursu biologicznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Opiekunami były Bożena Szewczak – chemia i Jadwiga Kowalska – język polski. Nagrodę od burmistrza odebrała Wiktoria Tyniecka, uczennica klasy III PG, laureatka konkursu historycznego i konkursu polonistycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Opiekunem w ramach konkursu historycznego była Bożena Bogumiła Mocek, a w ramach polonistycznego - Katarzyna Folga.

Ewa Kowalska, uczennica klasy VI Szkoły Podstawowej nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Przasnyszu została laureatem konkursu polonistycznego organizowanego przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty. Opiekunem była Anna Durska.

Olga Tworkowska, uczennica klasy V Szkoły Podstawowej nr 2 im. Henryka Sienkiewicza w Przasnyszu została laureatem Ogólnopolskiego Tarnogórskiego Konkursu Poetyckiego im. Księdza Jana Twardowskiego w kategorii szkół podstawowych. Nagrodzone w konkursie wiersze wydano w tomiku pt. „Malutkie szczęścia, miłości niespełnione”. Opiekunem była Anna Kaczyńska


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB