Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Zamieszka tam czternaścioro dzieci

2015-07-16 09:36:56 (ost. akt: 2015-07-16 09:42:35)

Podziel się:

Placówka Opiekuńczo-Wychowawcza „Nasze Dzieci” w Czernicach Borowych już funkcjonuje.

Uroczystości rozpoczęto mszą św. w kościele parafialnym, którą celebrował ks. proboszcz Michał Gaszczyński. Oprawę muzyczną zapewniły podopieczne prowadzącej placówkę Fundacji Inicjatyw Prorodzinnych i Opiekuńczo-Wychowawczych „Nasze Dzieci” Maria i Iza Małkowskie z Małowidza. Iza zaśpiewała także podczas ceremonii otwarcia samego budynku.
Wśród gości zgromadzonych na placu przed ośrodkiem znaleźli się m.in. radna sejmiku wojewódzkiego Wiesława Krawczyk (odczytała list od marszałka), przedstawiciel wydziału polityki społecznej urzędu wojewódzkiego, starostowie przasnyski i makowski, przedstawiciele Urzędu Gminy Czernice Borowe z wójtem Wojciechem Brzezińskim na czele, wójt gminy Krasne Michał Szczepański (na jej terenie fundacja ma siedzibę) oraz darczyńcy i wolontariusze fundacji. Nie mogło się oczywiście obejść bez symbolicznego przecięcia wstęgi i poświęcenia obiektu.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB