Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Pierwszy sparing na plus

2015-07-24 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-23 11:38:15)

MKS Przasnysz rozegrał na stadionie miejskim w Przasnyszu swój pierwszy sparing w rozpoczętym 13 lipca okresie przygotowawczym do sezonu 2015/2016. Przasnyszanie pokonali Bug Wyszków 2-0.

Bramki zdobyli: Kamil Rutkowski - strzałem mijającym bramkarza w 40. minucie po dokładnym podaniu z linii obrony od Krzysztofa Butryna oraz Paweł Olszewski w 60. minucie, pokonując bramkarza płaskim strzałem w sytuacji sam na sam po podaniu Rutkowskiego.

W ekipie trenera Wiktora Pełkowskiego zabrakło kilku podstawowych zawodników. Z różnych przyczyn nie zagrali: Damian Grędziński, Tomasz Kamiński, Sebastian Zakrzewski, Dariusz Przebierała, Mateusz Pepłowski czy Piotr Piasecki. Na boisku w biało-niebieskich barwach zadebiutowali natomiast nowi gracze: Michał Pragacz, który ostatnie 3 sezony spędził w trzecioligowym Hutniku Warszawa oraz Artur Gawęda, który ostatnio leczył kontuzję, a wcześniej reprezentował Mławiankę Mława. Śmiało można powiedzieć, że obok Kamila Rutkowskiego i Krzysztofa Butryna byli to najlepsi zawodnicy na boisku.

Drużyna przasnyskiego MKS-u jest w niewielkiej przebudowie - nie wiadomo jeszcze, jak ostatecznie będzie wyglądał skład personalny