środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Turniej Tenisa Ziemnego na boisku „Orlik 2012”

2015-07-26 12:00:00 (ost. akt: 2015-07-23 13:37:44)

Podziel się:

Na boisku wielofunkcyjnym Orlik 2012 odbył się Turniej Tenisa Ziemnego dla uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Do zawodów zgłosiło się 8 zawodników, którzy zostali podzieleni na dwie grupy. W grupie tenisiści rozgrywali swoje pojedynki systemem „każdy z każdym”.

Trwające dwie godziny mecze grupowe wyłoniły czterech półfinalistów. Pierwszą parę stanowili Piotr Daniszewski i Bartosz Sobiech. Po jednostronnym widowisku zwycięsko z tej konfrontacji wyszedł Piotr Daniszewski, który tym samym stał się pierwszym finalistą.

Drugą parę półfinałową tworzyli Rafał Dołęga i Mateusz Wiśniewski. Po bardzo emocjonującym pojedynku, który stał na wysokim poziomie i podczas którego można było zobaczyć wiele długich wymian piłki, zwycięsko wyszedł Rafał Dołęga.
W finale spotkali się bez wątpienia dwaj najlepsi zawodnicy turnieju - Piotr Daniszewski oraz Rafał Dołęga. Mimo że wynik spotkania zdecydowanie był na korzyść Piotra, to jednak w tym meczu Rafał zmusił swojego przeciwnika do wysiłku i pokazania bogatego warsztatu tenisowego. Ostatecznie zwycięzcą I Turnieju Tenisowego na boisku Orlik 2012 został Piotr Daniszewski. Trzecie miejsce przypadło w udziale Mateuszowi Wiśniewskiemu, który pokonał Bartosza Sobiecha. Mimo że turniej rozgrywany był w upalną sobotę, a poziom wyszkolenia zawodników był różny, to i tak można było zobaczyć wiele ciekawych i długich wymian piłki. Wszyscy zawodnicy walczyli w każdym gemie z dużym zaangażowaniem. Na zakończenie, organizator turnieju, Tomasz Krynicki, wręczył wszystkim uczestnikom zawodów nagrody, ufundowane przez kierownika Hali Sportowej w Przasnyszu


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB