Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Bilety do cyrku Arena

2015-07-31 13:07:52 (ost. akt: 2015-07-31 13:17:19)

Podziel się:

Już w środę do Przasnysza przyjedzie cyrk Arena. Artyści przedstawią nasz nowy spektakl 2015.

Zobaczymy w nim, Lwy, pumę, białe wielbłądy, konie, kuce, lamy alpaki, osiołki, urocze pieski, a także nowość gryzonie z Ameryki Południowej. Artyści zaprezentują prawdziwą sztukę w postacie akrobacji, ekwilibrystyki, żonglerki, gimnastyki na drążkach, batucie, pod kopułą cyrku, itd. Program trwać będzie 2 godziny, a o dobry humor zadba nasz Clown Andery z Moskwy. Jest to doskonała okazja do spędzenia niezapomnianego popołudnia pod namiotem cyrku Arena.

Wystarczy wysłać do redakcji na adres: a.dabrowska@kurierprzasnyski.pl hasło promujące przyjazd cyrku Arena do Przasnysz. Dwa najlepsze hasła zostaną nagrodzone biletami dla osoby dorosłej + dziecko do 10 roku życia.
Termin wysłania haseł mija w we wtorek 4 sierpnia o godzinie 14:00. Do zwycięzców zadzwonimy. Dlatego też razem z hasłem prosimy o przesłanie imienia i nazwiska oraz numeru kontaktowego.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB