Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Świadkowie Jehowy zapraszają wszystkich na kongres „Naśladujmy Jezusa!”

2015-08-05 14:00:58 (ost. akt: 2015-08-05 12:37:38)

Podziel się:

W dniach od 7 do 9 lipca (piątek-niedziela) w Orlen Arenie w Płocku odbędzie się kongres Świadków Jehowy. Ma on charakter otwarty – organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych. Myśl przewodnia całego programu brzmi „Naśladujmy Jezusa”.

Jezus, założyciel chrystianizmu, jest uważany za najbardziej wpływowego i znaczącego ze wszystkich ludzi. Świadkowie Jehowy są głęboko przekonani, że jest on wzorem do naśladowania. Podczas kongresu rozważane będą biblijne relacje o jego życiu. Uwypuklone zostaną praktyczne korzyści, jakie z przykładu i nauk Jezusa Chrystusa może odnieść każdy człowiek – bez względu na pochodzenie, styl życia czy wyznawaną religię. Jednym z najważniejszych punktów programu będzie przemówienie kluczowe, zatytułowane: „W nim są ukryte wszelkie skarby mądrości”. Zostanie ono wygłoszone w piątek 7 sierpnia o godzinie 11:45.

Świadkowie Jehowy rozpoczęli osobiście wręczać zaproszenia na kongres wszystkim mieszkańcom Płocka i północnego Mazowsza. W tej akcji trwającej trzy tygodnie bierze udział 30 miejscowych zborów Świadków Jehowy. Wstęp na kongres jest wolny, nie przeprowadza się zbiórek pieniędzy. Koszty organizowania takich zjazdów są w całości pokrywane z dobrowolnych datków.
Więcej informacji na stronie jw.org. Kontakt z organizatorami kongresu w Płocku przez adres mailowy: ikslein@gmail.com.
OrganizatorzyPodziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB