środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Rowerzysta miał prawie 3,5 promila

2015-08-07 16:00:00 (ost. akt: 2015-08-06 11:49:29)

Podziel się:

Siedmioro kierujących na podwójnym gazie zatrzymali w ostatnich dniach przasnyscy policjanci. Jeden z przyłapanych był poszukiwany przez sąd.

A konkretnie mieszkaniec Olsztyna był poszukiwany przez tamtejszy wymiar sprawiedliwości w kwestii odbycia kary 20 dni więzienia. Mężczyzna został ujęty w Chorzelach. Kierował motorowerem, mając 1 promil alkoholu w organizmie.
W tej samej miejscowości, tej samej nocy, wpadł kierujący audi mieszkaniec powiatu przasnyskiego. „Wydmuchał” powyżej 2 promil, a w dodatku prowadził auto wbrew wydanemu wcześniej sądowemu zakazowi.

W Chorzelach podróż autem marki BMW zakończyła także mieszkanka naszego powiatu, u której stwierdzono 0,4 promila alkoholu w organizmie.
A w miejscowości Ulatowo Słabogóra (gm. Jednorożec) przyłapano nietrzeźwego mężczyznę kierującego rowerem. Jego wynik to 3 prom.
„Lepszym” rezultatem (3,4 prom.) może się pochwalić cyklista, który na patrol policji natknął się w Opaleńcu (gm. Chorzele).
Na ul. Leszno w Przasnyszu mieszkaniec powiatu przasnyskiego kierował rowerem, mając ok. 1 prom. alkoholu w organizmie.
Natomiast na ul. Sosnowej w stolicy powiatu stróże prawa skontrolowali mężczyznę kierującego oplem. Nie dość, że mieszkaniec naszego powiatu auto prowadził bez uprawnień do tego, to jeszcze – jak się okazało – po pijanemu (2 prom.).


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB