Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Możesz się starać o stypendium

2015-08-08 12:00:00 (ost. akt: 2015-08-06 11:58:31)

Podziel się:

Do 15 września można składać w Urzędzie Miasta i Gminy w Chorzelach wnioski o przyznanie pomocy materialnej o charakterze socjalnym w postaci stypendium szkolnego.

Wnioski (druk można pobrać ze strony internetowej www.chorzele.pl) należy składać w pokoju nr 18 A (referat oświaty). Powinny do nich być dołączone: zaświadczenie albo oświadczenie o wysokości dochodu netto z zakładu pracy z miesiąca poprzedzającego złożenie wniosku; zaświadczenie albo oświadczenie o korzystaniu ze świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej; zaświadczenie o wielkości gospodarstwa rolnego wyrażonej w ha przeliczeniowych lub aktualny nakaz płatniczy; zaświadczenie z urzędu pracy o otrzymywanych świadczeniach dla bezrobotnych albo oświadczenie; przelewy lub przekazy pieniężne dokumentujące wysokość alimentów, jeżeli członkowie rodziny są zobowiązani wyrokiem sądu lub ugodą do ich płacenia na rzecz innych osób lub pobierają alimenty; odcinek z renty lub emerytury; zaświadczenie albo oświadczenie o pobieraniu świadczeń rodzinnych; oświadczenie o dochodach uzyskiwanych z pracy dorywczej.

Termin składania dokumentów upływa 15 września – po tym dniu nie będą przyjmowane. Przewiduje się, że świadczenia będą wypłacane w grudniu br.Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB