środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Największa przasnyska galeria chce się rozbudować

2015-08-13 14:03:27 (ost. akt: 2015-08-13 14:03:53)

Podziel się:

Wielkie markety, galerie handlowe to już znak naszych czasów. W Przasnyszu znajdziemy kilka tzw. wielkopowierzchniowych sklepów. Jak udało nam się ustalić, galeria „Stokrotka” przy ulicy Orlika w Przasnyszu zamierza się rozbudować.

Ma się to stać na dwóch bezpośrednio sąsiadujących z obiektem działkach. Dotychczasowy plan zagospodarowania przestrzennego dopuszcza taką zabudowę. Zapytaliśmy burmistrza Waldemara Trochimiuka o wiedzę w tej sprawie.
- Działki, na których będzie rozbudowywany obiekt handlowy, nie należą do urzędu, są w prywatnych rękach. Do miasta w marcu wpłynął wniosek o rozbudowę galerii. Zgodnie z procedurami musieliśmy zawiesić postępowanie, ponieważ na ten teren przygotowywana jest zmiana planu zagospodarowania przestrzennego. Jednak nie przewidujemy takich roszad, które by zmieniały już istniejące zapisy w tej sprawie – wyjaśnia Waldemar Trochimiuk.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB