Poniedziałek, 17 grudnia 2018. Imieniny Jolanty, Łukasza, Olimpii

zaPARKowali z książką

2015-08-20 13:09:06 (ost. akt: 2015-08-20 13:13:36)

Podziel się:

Za nami kolejna akcja organizowana przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Przasnyszu. Każdy, kto miał ochotę, mógł zabrać książkę i - pośród szumu drzew, śpiewu ptaków, a przede wszystkim w chłodzie - poczytać.

Najmłodsi uczestnicy mieli okazję wysłuchać „Legendy o Przaśniku” oraz poznać podczas spaceru historię pomników Tysiąclecia Państwa Polskiego, św. Stanisława Kostki - patrona miasta, a także pomniki przyrody. Następnie mogli wykazać się pod kątem plastycznym, rysując na chodniku kolorową kredą bohaterów usłyszanej legendy. Jury na czele z dyrektor biblioteki wybrało 3 najlepsze prace i wręczyło nagrody. Reszcie „malarzy” przyznano oczywiście wyróżnienia. Wydarzenie zorganizowała dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej - Małgorzata Sobiesiak, a pomogli jej w tym dyrektor Miejskiego Domu Kultury Krzysztof Gadomski oraz wolontariuszki.
Akcja „zaPARKuj z książką” jest organizowana po raz drugi. W ubiegłym roku pod nazwą „Księgozbiór” odbyła się na przasnyskim rynku.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB