środa, 24 kwietnia 2019. Imieniny Bony, Horacji, Jerzego

Wjechał do rowu, groził śmiercią policjantom

2015-08-20 13:18:49 (ost. akt: 2015-08-20 13:23:20)

Podziel się:

Mieszkaniec Przasnysza mocno narozrabiał w sąsiednim powiecie makowskim. Po zdarzeniu usłyszał trzy zarzuty.

Dyżurny makowskiej komendy został powiadomiony, iż w miejscowości Obiecanowo kierujący samochodem osobowym volkswagen golf wjechał do przydrożnego rowu. Zgłaszający poinformował ponadto, że kierujący pojazdem mężczyzna mógł się znajdować w stanie nietrzeźwości, i że oddala się z miejsca zdarzenia.

Patrol, który został skierowany na miejsce, około 200 metrów od miejsca kolizji ujawnił idącego w stronę Makowa Mazowieckiego mężczyznę. Oświadczył on, że to jego pojazd znajduje się w rowie.
- 37-letni mieszkaniec Przasnysza, podczas wykonywanych z nim czynności procesowych znieważył funkcjonariuszy słowami wulgarnymi oraz powszechnie uznanymi za obraźliwe i groził im pozbawieniem życia. Został on zatrzymany i przewieziony do komendy – podaje makowska komenda.
Badanie trzeźwości wykazało u niego 1,54 promila alkoholu. Ponadto mężczyzna ma już na koncie kilka zakazów wydanych przez sądy zakazujących mu kierowania wszelkimi pojazdami mechanicznymi do 2025 roku.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB