Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

Oldboje z Przasnysza wygrali w Ostródzie

2015-08-23 15:23:16 (ost. akt: 2015-08-23 15:27:25)
Oldboje ambitnie walczyli o każdą piłkę

Oldboje ambitnie walczyli o każdą piłkę

Autor zdjęcia: Marcin Tchórz

Podziel się:

Trzeci raz ostródzka plaża miejska nad jeziorem Sajmino była miejscem zmagań panów po czterdziestce. W tym roku gospodarze wykazali się gościnnością. Turniej oldbojów wygrała para, która przyjechała do Ostródy z Przasnysza.

W dwóch wcześniejszych edycjach rywalizacji oldbojów na piaskowych boiskach nad jeziorem Sajmino triumfowali siatkarze z Ostródy. Za trzecim razem wygrali goście. Tradycji jednak po części stało się zadość, ponieważ dotychczas mistrzowie nie obronili tytułu sprzed roku. W sobotę wiadome to było od początku zmagań, gdyż ubiegłoroczni mistrzowie nie zagrali.

Podczas 3. edycji Turnieju Oldbojów, którego patronem honorowym był burmistrz Ostródy Czesław Najmowicz, warunki atmosferyczne dostosowały się do potrzeb wiekowych uczestników. Nie było ani za gorąco, ani też za zimno czyli w sam raz. W tych warunkach najlepiej poradzili się siatkarze z Przasnysza Waldemar Krynicki/Konrad Korba. W meczu decydującym o 1. miejscu wygrali z ostródzianami Olgierdem Dąbrowskim Żegalskim i Andrzejem Olszewikiem. Na 3. miejscu zawody zakończyła para Grzegorz Wydrzyński/Krzysztof Filiczkowski.

Turniej rozgrywany pod patronatem burmistrza Ostródy zorganizowali Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji oraz "Gazeta Ostródzka".


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński


Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB