środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Czasowe utrudnienia i zmiany w ruchu

2015-08-25 12:46:02 (ost. akt: 2015-08-25 12:49:28)

Podziel się:

Adrenalina, niepowtarzalne emocje, dźwięk silników, które szykują się do startu. Sędzia w białej rękawiczce dający znak do startu. To już wszystko w najbliższy weekend, do Przasnysza przyjadą kierowcy startujący w rajdach na terenie Polski i Europy.

- Już w sobotę na rynku od godziny 12:00 załogi przyjadą do muzeum, które zamieni się na tą chwilę w biuro rajdu. Mieszkańcy będą mogli obejrzeć maszyny a załogi będą mogły odebrać dokumenty i przejść badanie kontrolne – zapowiada Rafał Lidzki, Prezes Zarządu AMK Rzemieślnik, organizator imprezy.
W sobotę o godzinie 17.20 jedna z prób specjalnych odbędzie się na osiedlu Waliszewo.

- Prosimy mieszkańców o wyrozumiałość i przepraszamy za utrudnienia, w trakcie trwania próby sportowej (około 2 godzin) niemożliwe będzie wyjście z posesji oraz wyjazd. Dlatego jeżeli ktoś planuje podróż najlepiej gdyby wyprowadził auto wcześniej poza strefę rajdu – wyjaśnia Rafał Lidzki.

Utrudnienia będą również w centrum miasta, w samym rynku. W niedzielę od godziny 14 zamknięta będzie ulica Orlika.
- Przy Orlika wzdłuż trawników przylegających do cmentarza została utworzona strefa kibica. Prosimy wszystkich uczestników o rozwagę i odpowiedzialne zachowanie – apeluje Rafał Lidzki


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB