Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Dzielnicowy z Przasnysza najlepszy w województwie

2015-08-26 10:19:47 (ost. akt: 2015-08-26 10:34:59)

Podziel się:

56 policjantek i policjantów wzięło udział w VIII Ogólnopolskich Zawodach Policjantów na najlepszego „Dzielnicowego Roku”. Najlepszym okazał się mł. asp. Paweł Rykowski z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Przez dwa dni na terenie Centrum Szkolenia Policji w Legionowie odbywały się wojewódzkie eliminacje konkursu „Dzielnicowy Roku”. Konkurs rozpoczął się pisemnym testem z wiedzy policyjnej. Następną konkurencją był sprawdzian wyszkolenia strzeleckiego oraz symulacja- przyjęcie interesanta. Najlepszym dzielnicowym w garnizonie mazowieckim okazał się mł. asp. Paweł Rykowski z Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu, który na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Chorzelach.

Nagrodzony funkcjonariusz w Policji pracuje 20 lat, obowiązki dzielnicowego pełni od 3 lat. Policjant cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców powiatu przasnyskiego. Za osiągnięcia w służbie był wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu. W 2013 roku w powiecie przasnyskim został zwycięzcą V edycji konkursu na „Najpopularniejszego Dzielnicowego Roku 2013”.
Mł. asp. Paweł Rykowski będzie reprezentował mazowieckich policjantów w ogólnopolskim finale konkursu, który odbędzie się w październiku w Szkole Policji w Katowicach.

Na zakończenie konkursu puchar i nagrodę najlepszemu dzielnicowemu wręczył I Zastępca Mazowieckiego Komendanta Wojewódzkiego Policji insp. Marek Świszcz, Komendant pogratulował dzielnicowemu wiedzy i umiejętności zawodowych.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Kamil #1802082 | 89.206.*.* 26 sie 2015 19:56

    Gratulacje :)

    ! - + odpowiedz na ten komentarz