Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

MKS niepokonany, Olszewski znowu zachwyca

2015-08-28 14:43:05 (ost. akt: 2015-08-28 14:43:48)

MKS Przasnysz pokonał na własnym stadionie 2-1 Błękitnych Gąbin w meczu rozegranym w ramach 3. kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej.

Przasnyszanie są obok Huraganu Wołomin i Ożarowianki Ożarów Mazowiecki niepokonani i tylko gorszym bilansem bramek ustępują pozycję lidera ligi Huraganowi. Dziś jednak bardzo trudny wyjazdowy mecz z Ożarowianką, która w lidze również wszystko wygrywa i jako jedyna nie straciła jeszcze bramki.

Mecze z Gąbinem nigdy piłkarzom Wiktora Pełkowskiego się nie układały. To wymagający i bardzo twardo grający rywal. Tym razem było inaczej. Już w pierwszej minucie po idealnej asyście Dariusza Przebierały najlepszy snajper IV ligi, Paweł Olszewski głową zdobył gola na 1-0. MKS szedł za ciosem, a znajdujący się w rewelacyjnej formie Żarówa jeszcze dwa razy mógł w tej części gry pokonać bramkarza gości.
]
W sytuacjach sam na sam najpierw lobował piłkę ponad bramką, a potem trafił wprost w golkipera Błękitnych. Tuz po wznowieniu gry w 2. połowie Olszewski podwyższył na 2-0. Tym razem wykorzystał dobre dośrodkowanie Piotra Piaseckiego i zdobył drugiego gola głową. Goście próbowali gonić wynik, ale kontaktowego gola zdobyli dopiero w 80. minucie. Maciej Wiśniewski nie miał nic do powiedzenia, gdy wybitą przed szesnastkę piłkę mocnym strzałem do bramki posłał zawodnik z Gąbina. Do końca wynik nie uległ już zmianie i przasnyszanie z kompletem punktów po 2 kolejkach są wśród trzech niepokonanych jeszcze drużyn. Ale teraz bardzo trudny mecz na boisku Ożarowianki, która również wygrywa i na dodatek nie straciła jeszcze gola.