Niedziela, 19 listopada 2017. Imieniny Elżbiety, Faustyny, Pawła

MKS przegrywa po meczu walki

2015-09-05 12:00:00 (ost. akt: 2015-09-04 16:28:25)

MKS Przasnysz przegrał 0-1 z KS Ostrovia Ostrów Mazowiecka mecz rozegrany na stadionie miejskim w Przasnyszu w ramach 5. kolejki IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Przasnyszanie zajmują 8. miejsce w ligowej tabeli ze stratą 4 punktów do lidera.

Mecz z Ostrovią był szybki i wyrównany. Rywale zagrali agresywnie, wysokim pressingiem i nie przebierali w środkach, aby powstrzymać starających się grać piłką przasnyszan. Już w pierwszej połowie obydwie drużyny miały swoje sytuacje. Po podaniu z lewej strony w dobrej sytuacji strzeleckiej znalazł się Paweł Olszewski, ale jego strzał w sytuacji jeden na jeden minął bramkę gości. Przyjezdni odpowiedzieli dwoma bardzo groźnymi uderzeniami głową, kiedy piłka minimalnie mijała bramkę MKS-u. W 49. minucie Piotr Srzeżysz, który do Ostrovi przeszedł z Narwi Ostrołęka, przedarł się środkiem w pola i strzałem z 18 metrów pod poprzeczkę zdobył, jak się później okazało, jedynego gola w tym spotkaniu. Rywale grali agresywnie, a biało-niebiescy w ostatnim kwadransie stworzyli sobie trzy sytuacje bramkowe, jednak żadna z nich nie została zamieniona na gola. W ten weekend MKS zagra na wyjeździe z Narwią Ostrołęka.