Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Ruszyło głosowanie. Czas wybrać najlepsze projekty!

2015-09-17 11:40:33 (ost. akt: 2015-09-17 11:44:09)

Podziel się:

Rada Miasta Przasnysz podjęła decyzję, że przeznacza 300 tysięcy złotych z budżetu Przasnysza na 2016 rok pod konsultacje z mieszkankami i mieszkańcami. Od kwietnia do lipca przasnyszanie sami zgłaszali swoje pomysły na to, co należy w mieście zbudować czy zorganizować w przyszłym roku.

Teraz mieszkańcy sami wybierają, które z tych pomysłów zostaną zrealizowane. Decyzja mieszkańców będzie wiążąca. Rada Miasta uwzględni wybrane projekty w budżecie Przasnysza na 2016 rok a Urząd Miasta zrealizuje te przedsięwzięcia.

Głosowanie trwa od godziny 17.00 w dniu 12 września do 24.00 w dniu 25 września. Odbywa się w formie tradycyjnej i elektronicznie. Można głosować tylko jedną metodą (albo elektronicznie albo wrzucając głos do urny).

W tym formularzu elektronicznym swoje głosy mogą oddawać tylko osoby pełnoletnie zameldowane na terenie Przasnysza. Jeśli nie masz ukończonych 18 lat lub nie jesteś zameldowana / zameldowany na terenie Przasnysza – zgłoś się do Urzędu Miasta albo do Centrum Animacji i Wsparcia dla Społeczności Lokalnej w Przasnyszu. Tam można oddać głos w tradycyjny sposób na karcie do głosowania. Osoby niepełnoletnie muszą przynieść ze sobą zgodę rodzica na głosowanie na wzorze, który można pobrać stąd: zgoda rodzica .

Tu zagłosujesz

Budżet partycypacyjny to konsultacje społeczne a nie wybory, dlatego oddawane głosy są jawne.

Podanie swoich pełnych danych osobowych jest warunkiem wzięcia udziału w procesie konsultacji.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB