Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Oglądali kabarety i doili krowę na czas

2015-10-05 09:20:07 (ost. akt: 2015-10-05 09:21:03)

Podziel się:

Kabaret, dobra muzyka, taniec i nietuzinkowe konkursy – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekały w niedzielę 20 września na uczestników pikniku integracyjnego w Gostkowie.

Na plenerowej scenie wystąpiły tego dnia amatorskie kabarety z Obręba, Bogatego i Wielodroża oraz wokalistka Ewa Czaplicka z zespołem muzycznym. Uczestników pikniku – zarówno tych najmłodszych, jak i dorosłych – do wspólnej zabawy zachęcali animatorzy. Mnóstwo pozytywnych emocji wzbudziły też pełne humoru, ale wymagające nieraz niemałej zręczności konkursy. Rywalizowano m.in. w takich zadaniach, jak dojenie krowy na czas czy szukanie kurzych jaj w sianie. Kto zaś chciał nieco odpocząć i „naładować akumulatory”, kosztował lokalnych smakołyków. Imprezę zwieńczono wspólną zabawą taneczną.

Piknik zrealizowano w ramach zadania publicznego „Integracja mieszkańców gminy Przasnysz poprzez cykl imprez rekreacyjno-kulturalnych” finansowanego ze środków gminy Przasnysz. Organizatorami imprezy byli wójt gminy Przasnysz Grażyna Wróblewska, Stowarzyszenie na rzecz Rozwoju Gminy Przasnysz, Gminna Biblioteka Publiczna w Bogatem oraz Koło Gospodyń Wiejskich w Gostkowie. Pomagali im strażacy z OSP w Gostkowie i tamtejsza sołtys Wiesława Kierzkowska.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB