Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

ABB z kontraktem na milion

2015-10-07 12:49:41 (ost. akt: 2015-10-07 12:52:34)

Podziel się:

Zakład Aparatury Wysokich Napięć ABB w Przasnyszu dostarczy 48 przekładników WN na potrzeby modernizacji zasilania w warszawskiej Ciepłowni Kawęczyn. Wartość zamówienia wyniosła ponad 1 mln złotych.

Wymiana przekładników starego typu związana jest z modernizacją zasilania układów pomiarowych i zabezpieczeniowych w sieciach elektroenergetycznych Ciepłowni Kawęczyn (należy do PGNiG TERMIKA S.A.). Firma Elbud zainstaluje w ciepłowni nowoczesne przekładniki produkcji ABB, których produkcję rozpoczęto w naszym mieście w 2011 roku.
-W ramach umowy dostarczymy przekładniki do klienta w ciągu 12 tygodni od daty zawarcia kontraktu, co jest najkrótszym terminem na rynku – powiedział Grzegorz Syska, kierownik obszaru sprzedaży w Lokalnej Jednostce Biznesu Produktów Energetyki WN.

Jak dodaje, ten kontrakt jest dla przasnyskiej ABB kontynuacją współpracy z Ciepłownią Kawęczyn. - Cieszymy się, że nowa, niezawodna technologia PVA 123 zyskuje uznanie również użytkowników naszych przekładników starszego typu, produkowanych w latach 80. i 90. - podkreśla Krzysztof Kulesza z ABB.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB