Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Sukcesy zawodników z Krasnego

2015-10-11 09:34:26 (ost. akt: 2015-10-11 09:45:21)

Podziel się:

V Międzynarodowy Turniej Karate „ Polish Open IKO Galizia CUP”, który odbył się w Leżajsku zawodnikom z Krasnego przyniósł wiele pozytywnych emocji.

W imprezie startowało 230 zawodników z 37 klubów karate z Białorusi, Ukrainy i Polski. Ciechanowski Klub Karate Kyokushin reprezentowało siedmioro karateków z sekcji Ciechanów, Kraszewo i z Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” w Krasnem. - Wszyscy zawodnicy zasługują na pochwałę, tym bardziej, że to był ich pierwszy start w tym sezonie na zawodach rangi międzynarodowej – usłyszeliśmy w klubie.

Wśród zawodników CKKK, najlepiej zaprezentowała się Wiktoria Głowacka w kategorii dziewczynki do 40 kg. W ładnym stylu przebrnęła przez walki eliminacyjne, docierając do finału i tym samym zajmując pierwsze miejsce w swojej kategorii.

W podobnej sytuacji znalazła się Weronika Krzywnicka - wszystkie swoje walki ćwierćfinałowe i półfinałowe kończyła w pięknym stylu przed czasem - Ippon. W samym finale przez skuteczną technikę nożną zdobyła Wazari, co w rezultacie pozwoliło jej zająć pierwsze miejsce w swojej kategorii.
- Do najbardziej skutecznych zawodników można zaliczyć Jakuba Kraśniaka w kategorii kadetów 2002/2003, który jedną z walk eliminacyjnych zakończył po 30 sekundach, piękną techniką nożną, która dała mu zwycięstwo przez Ippon. Kolejne walki prowadzone w ładnym stylu, skutkowały pierwszą lokatą w swojej kategorii – brzmi relacja klubu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB