Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Śmierć w bmw i na motorowerze

2015-10-13 11:29:46 (ost. akt: 2015-10-13 11:30:07)

Podziel się:

Mieszkaniec powiatu przasnyskiego zginął w wypadku samochodowym, który wydarzył się 4 października we wsi Kąty (gm. Opinogóra, pow. Ciechanowski). A w Dobrzankowie (gm. Przasnysz) życie stracił motorowerzysta.

45 minut po północy na drodze gminnej w Katach 30-letni mieszkaniec Ciechanowa kierujący pojazdem marki BMW, z nieustalonych przyczyn, bezpośrednio za łukiem szosy zjechał na prawe pobocze, uderzając autem czołowo w drzewo. W wyniku tego śmierć na miejscu poniósł 42-letni pasażer pojazdu mieszkaniec powiatu przasnyskiego.

Kierowca, w wyniku doznanych obrażeń, zmarł po przewiezieniu do szpitala. Do ciechanowskiej lecznicy trafiły również dwie pasażerki pojazdu w wieku 21 i 25 lat, mieszkanki powiatu ciechanowskiego.
A 2 października w Dobrzankowie kierujący motorowerem ZUMIKO 63-letni mieszkaniec powiatu przasnyskiego nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go mercedesa, prowadzonego przez 40-letniego mieszkańca naszego powiatu. „Osobówka” wykonywała akurat manewr skrętu (kierowca zjeżdżał na swoją posesję), a motorowerzysta uderzył w jej tył, doznając obrażeń ciała. Okazały się one na tyle poważne, że po przetransportowaniu go karetką pogotowia ratunkowego do szpitala, mężczyzna zmarł.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB