Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Trzecioklasiści górą

2015-10-24 12:00:00 (ost. akt: 2015-10-23 13:36:40)

Podziel się:

Na boisku Orlik 2012 przy ulicy Sadowej 5 odbył się Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Przasnyszu. Do zawodów przystąpiły reprezentacje klas pierwszych, drugich, trzecich ZSP w Przasnyszu oraz gościnnie przasnyskie gimnazjum. Mecze rozgrywane były systemem „każdy z każdym” 2x10min.

Organizatorami zawodów byli kierownik hali sportowej Marek Maćkowski oraz animatorzy Orlika 2012 Jolanta Nowak i Tomasz Krynicki.

Turniej stał na bardzo wysokim poziomie. W każdej drużynie było co najmniej kilku zawodników reprezentujących przasnyski MKS, co dodatkowo motywowało drużyny do lepszej gry i efektownych akcji. Dlatego też, w tym dniu zdobycie pierwszego miejsca było sprawą otwartą. Po rozegraniu sześciu spotkań, okazało się, że reprezentacja klas pierwszych i trzecich zgromadziła nie tylko taką samą liczbę punktów, ale również miała identyczny stosunek bramek strzelonych do straconych. Zatem o zdobyciu pucharu zadecydowała większa liczba strzelonych bramek. Tutaj górą byli trzecioklasiści i to oni mogli się cieszyć z pierwszego miejsca. Trzecią lokatę po zwycięstwie nad gimnazjalistami zajęli reprezentanci klas drugich.

Na koniec dyrektor ZSP Andrzej Brocki wspólnie z kierownikiem hali sportowej Markiem Maćkowskim pogratulowali wszystkim zawodnikom sportowej walki i wręczyli zwycięskiej ekipie puchar za zdobycie pierwszego miejsca. Dodatkową atrakcją imprezy były wyroby cukiernicze dla wszystkich uczestników turnieju oraz nagrody rzeczowe dla najlepszego strzelca turnieju – Mateusza Pepłowskiego, najlepszego zawodnika – Bartosza Orłowskiego oraz najlepszego bramkarza – Marcina Kwaśnika.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB