środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Święto Zmarłych- zmiany w organizacji ruchu od 30 październik do 2 listopada 2015 r.

2015-10-30 19:52:42 (ost. akt: 2015-10-30 19:54:17)

Podziel się:

Przasnyscy policjanci jak każdego roku, będą realizowali działania prewencyjno- kontrolne „ZNICZ 2015”. W tym okresie na drogach naszego powiatu spodziewany jest wzrost natężenia ruchu szczególnie w rejonie cmentarzy. Od 30 października do 2 listopada zostaną wprowadzone zmiany w organizacji ruchu na terenie Przasnysza.

W związku z obchodami Wszystkich Świętych od 30 października do 2 listopada z uwagi na wzrost natężenia ruchu drogowego może dochodzić do utrudnień w płynnej jeździe, szczególnie w okolicy cmentarzy.

Kierowcy muszą liczyć się ze zmianą organizacji ruchu w rejonach cmentarzy na terenie Przasnysza.

· Na czas akcji zostanie wprowadzony całkowity zakaz zatrzymywania się pojazdów na jezdni i chodniku przy ul. Baranowskiej i Ostrołęckiej w Przasnyszu. Umieszczone zostanie oznakowanie – znak B-36 z tabliczką T-25 wskazującą stosowny odcinek.

· W dniu 1 listopada przy cmentarzu w Karwaczu parkowanie pojazdów będzie możliwe na Strefie Gospodarczej, naprzeciwko cmentarza.


Szczególnie w tych dniach, piesi uczestnicy ruchu powinni pamiętać, że wybierając się po zmroku na cmentarz , poza terenem zabudowanym mają obowiązek używać elementów odblaskowych.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB