środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Wyleciał na bruk. Nie wiedział o procesie

2015-11-02 15:30:57 (ost. akt: 2015-11-02 15:32:14)

Podziel się:

Domem pana Andrzeja stała się ulica. Błąka się po sąsiadach, za drobne prace remontowe otrzymuje jedzenie. Decyzją sądu, na wniosek swojej konkubiny, został eksmitowany z domu. Redakcję „Kuriera” o losie mężczyzny zaalarmowali sąsiedzi.

Relacje między mężczyzną a konkubiną od dawna nie należały do najlepszych. Niebieska karta, dozór kuratora, a także problemy z alkoholem, to między innymi okoliczności, które przyczyniły się do sytuacji, w jakiej znalazł się obecnie pan Andrzej. Ale nie zgadza się on z tymi wskaznymi przez drugą stronę powodami wniosku o eksmisję. Zresztą sąsiedzi, z którymi rozmawialiśmy mają o nim jak najlepsze zdanie. Ma opinię "złote rączki" i osoby uczynnej.
Przasnyszanin najbardziej narzeka jednak na to, że o eksmisji dowiedział się dopiero wówczas, gdy sąd wydał wyrok.
- Nie brałem udziału w całej tej rozprawie, ponieważ zwyczajnie nie wiedziałem, że taka sprawa toczy się w sądzie. Wcześniej nie było skrzynki pocztowej, później została zamontowana, tylko ja nie miałem do niej dostępu. Dostałem wyrok do ręki i straciłem własny kąt. Wiem, że nie mam prawa własności do domu, gdzie mieszkałem z konkubiną, ale to ja go budowałem. Dziś mogę liczyć jedynie na łaskę sąsiadów - ubolewał nad swoim losem mężczyzna.


Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij 
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Grzegorz Herubiński

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. xxl #1848609 | 80.249.*.* 3 lis 2015 03:21

    szkoda człowieka.Rzeczywiście złota rączka w pracach budowlanych.Sąd w Przasnyszu jak i w kraju działa szybko tam gdzie nie potrzeba a tam gdzie trzeba ludzie czekają miesiącami a nawet latami

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz