Sobota, 20 października 2018. Imieniny Ireny, Kleopatry, Witalisa

Uroczystości pogrzebowe Ś.P. Krystyny Grotkowskiej

2015-11-06 12:45:14 (ost. akt: 2015-11-06 14:40:53)

Podziel się:

Uroczystości pogrzebowe Ś.P. Krystyny Grotkowskiej odbędą się w sobotę 7 listopada o godzinie 11:00 w kościele pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu.

Wspomnienia o Ś.P. Krystynie Grotkowskiej
Nie było w Przasnyszu drugiej osoby, która cieszyłaby się tak powszechną sympatią, i potrafiła sobie ułożyć współpracę z każdym środowiskiem. Dla wszystkich miała dobre słowo, życzliwy uśmiech. Jej energia, rozmach organizatorski, pogoda ducha, wewnętrzna radość z działania na rzecz swojego środowiska, były imponujące. O takich osobach mówi się, że są "żelazne", "niezniszczalne". Gdy nagle odchodzą, pojawia się najpierw niedowierzanie. Jak to? Przecież jeszcze kilka dni temu... w zeszłym tygodniu... miesiącu... Myślę, że za dużo brała na siebie w ostatnich latach, wiek ma swoje prawa i obowiązki. Pozostaje żal, wielki żal... i wyrwa, której nikt nie zapełni.

Piotr Kaszubowski, prezes TPZP


***

Śp Janina, Krystyna Grotkowska zmarła szybko, tak szybko jak szybkie było jej życie. Nawet nas nie ostrzegła, tak jakby nie chciała nas niepotrzebnie martwić. Pozostanie w mojej pamięci jako kobieta czynu, której bezinteresowna praca dla lokalnej społeczności nie przeszkadzała.

Waldemar Trochimiuk, burmistrz PrzasnyszaKomentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Komentowanie wyłączone

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB