Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Gospodarze grali lepiej

2015-11-14 08:00:00 (ost. akt: 2015-11-13 15:41:47)

Szósty, półmetkowy turniej jesiennej serii był kolejnym, w którym brydżyści licznie uczestniczyli. W Dolce Vicie spotkało się 11 par. W ciągu minionych dwóch tygodni swój dobry czas mieli ciechanowianie. Zdobywali wygrane i przewagę na podium. Teraz gospodarze byli lepsi.

Zwycięską pozycję zajęli Witold Moreń z Dominikiem Głowackim. W czołówce uplasowali się również Stanisław Czarzasty z Jerzym Plichtowiczem oraz ciechanowscy zawodnicy, Dariusz Biedrzycki z Kazimierzem Dobrzynieckim.
W krajowym pajączku uczestniczyło 78 par. Przy tak licznej konkurencji najwyższe miejsca uzyskali Witold Moreń z Dominikiem Głowackim (2. miejsce; 67,14%) oraz Jerzy Plichtowicz ze Stanisławem Czarzastym (11. miejsce; 59,04%).
Czołówka mistrzowskiej klasyfikacji nie uległa zmianie. Prowadzi Bogdan Jaskulski – 63 pkt. Niżej ze sporą stratą do lidera i jednakową liczbą punktów są Kazimierz Głowacki z Jerzym Cichowskim – 55. pkt. Jesteśmy w połowie serii, zatem możliwe jest, że w ciągu kolejnych sześciu tygodni zmiany nastąpią. Siódmy turniej odbędzie się 12 listopada o 17:30 w Dolce Vicie.