Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

NAJPOPULARNIEJSZY DZIELNICOWY ROKU 2015

2015-11-16 14:49:39 (ost. akt: 2015-11-16 14:50:41)

Podziel się:

Komenda Powiatowa Policji w Przasnyszu zaprasza do głosowania na najlepszego dzielnicowego w powiecie przasnyskim. Zachęcamy Państwa do zapoznania się z dzielnicowymi na stronie internetowej BIP naszej komendy.

W konkursie na najpopularniejszego dzielnicowego wezmą udział wszyscy dzielnicowi powiatu. Od 01 do 30 listopada 2015r mają Państwo możliwość oddania swoich głosów poprzez wypełnienie ankiety konkursowej, którą można pobrać w tutejszej KPP lub ze strony internetowej komendy. Wypełnione ankiety należy wrzucić do skrzynek umieszczonych na terenie miasta w budynkach instytucji państwowych tj. urzędach miast i gmin oraz ośrodkach pomocy społecznej, a także w Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu, Komisariacie Policji w Chorzelach, Posterunku Policji w Jednorożcu i Krasnem lub przesłać drogą elektroniczną na adres:

prasowy.kppprzasnysz@mazowiecka.policja.gov.pl. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w grudniu br.


Celem konkursu jest wyróżnienie rangi służby dzielnicowego w lokalnej społeczności oraz poszerzenie wiedzy mieszkańców o roli dzielnicowego jako policjanta pierwszego kontaktu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB