Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Przasnysz lepszy od Baranowa

2015-12-05 12:00:00 (ost. akt: 2015-12-04 19:36:20)

Podziel się:

Przasnyska drużyna siatkarska udała się do Baranowa, aby rozegrać z tamtejszą drużyną kolejny mecz w ramach Zarębskiej Ligi Amatorów Siatkówki. Pojedynek był bardzo wyrównany i stał na wysokim poziomie.

Zarówno pierwszy, jak i drugi set, to wiele nerwów i emocji. Spotkanie trzymało do końca w napięciu nie tylko zawodników, ale również licznie zgromadzonych kibiców. Niżej notowana drużyna z Baranowa postawiła trudne warunki naszym siatkarzom. Każda z ekip, zarówno w pierwszej, jak i w drugiej odsłonie, mogła przechylić szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Jednak po przekroczeniu 18 punktów to doświadczeni przasnyszanie pierwsi dochodzili do 25 oczek.

Wygrane dwa pierwsze sety dodatkowo wpłynęły bardzo mobilizująco na naszych chłopców i do trzeciej odsłony podeszli rozluźnieni i zmotywowani, aby zakończyć spotkanie w trzech setach. W ostatniej odsłonie drużyna z Baranowa była tylko tłem dla dobrze grających w tym okresie przasnyszan. Siatkarze dawnego Zrywu Młodzieży w pełni wykorzystali swoje siatkarskie umiejętności i kontrolując grę, pewnie pokonali swoich rywali w trzecim secie 25:11 i całe spotkanie 3:0.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB