środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Triumf gospodarzy

2015-12-10 12:51:02 (ost. akt: 2015-12-10 12:51:44)

Podziel się:

W hali sportowej Szkoły Podstawowej Nr 1 w Przasnyszu rozegrano Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej szkół podstawowych w halowej piłce nożnej chłopców. Do zawodów zgłosiło się 8 zespołów, które podzielono na dwie grupy.

W grupie "A” znalazły się drużyny z Krzynowłogi Małej, SP 1 z Przasnysza, Leszna i Chorzel. Natomiast grupa ,,B” to zespoły z Czernic Borowych, Jednorożca, Duczymina i przasnyskiej ,,Dwójki”. Do fazy półfinałowej z grupy A awansowała przasnyska ,,Jedynka”, która z kompletem punktów zajęła pierwsze miejsce oraz SP z Krzynowłogi Małej. Z grupy B do fazy półfinałowej w sposób bezapelacyjny awansowała SP 2 z Przasnysza oraz SP z Jednorożca, która lepszym bilansem bramkowym pokonała szkołę z Czernic Borowych.

Pierwszy mecz to zdecydowane zwycięstwo chłopców z przasnyskiej ,,Jedynki” – pokonali oni swoich kolegów z Jednorożca 3:0. Drugi półfinał, choć zapowiadał się bardzo interesująco, to nie przyniósł spodziewanych emocji. Piłkarze z SP 2 pewnie pokonali zawodników z Krzynowłogi Małej 3:0. W meczu o trzecie miejsce spotkali się zatem chłopcy z Jednorożca i Krzynowłogi Małej. Spotkanie było bardzo zacięte i do końca trzymało w napięciu. O zwycięstwie zdecydowały rzuty karne, gdyż w regulaminowym czasie mecz zakończył się remisem. Ten element trochę lepiej wykonywali zawodnicy z Jednorożca i to oni stanęli na najniższym stopniu podium. Mecz finałowy pomiędzy przasnyskimi podstawówkami obfitował w wiele ciekawych akcji i dramatycznych wydarzeń. Tym razem szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy turnieju, którzy w tym emocjonującym pojedynku pokonali kolegów z ,,Dwójki” 1:0 i mogli się cieszyć ze zdobycia pucharu za I miejsce.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB