Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Paweł Rykowski Najpopularniejszym Dzielnicowym Roku 2015

2015-12-14 15:10:58 (ost. akt: 2015-12-14 15:11:24)

Podziel się:

Zwycięzcą tegorocznego konkursu "Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2015" został mł. asp. Paweł Rykowski, dzielnicowy z terenu miasta i gminy Chorzele.

W Komendzie Powiatowej Policji w Przasnyszu został rozstrzygnięty powiatowy konkurs pn. „Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2015”. Tegorocznym laureatem został mł. asp. Paweł Rykowski, dzielnicowy z terenu miasta i gminy Chorzele. Już po raz drugi nasz kolega jest laureatem tego konkursu . Ponadto w sierpniu 2015r roku mł.asp. Paweł Rykowski w tegorocznej edycji wojewódzkiego konkursu „Dzielnicowy Roku” okazał się najlepszym dzielnicowym na Mazowszu.

Najpopularniejszy Dzielnicowy Roku 2015r. ma 41 lat, jest żonaty i ma jedno dziecko, mieszka w Chorzelach. Swoją przygodę z policją zaczął 20 lat temu , początkowo pracował w Wydziale Łączności Komendy Stołecznej Policji. Od 17 lat pracuje w Komisariacie Policji w Chorzelach, a od 3 lat pełni obowiązki dzielnicowego, służy radą i pomaga mieszkańcom.

Na terenie obsługiwanym przez dzielnicowego zamieszkuje około 9.000 mieszkańców. Dzielnicowy cieszy się bardzo dobrą opinią mieszkańców swojego rejonu służbowego , którzy cenią go za to, że jest policjantem sumiennym, serdecznym i empatycznym. Chętnie pomaga potrzebującym, stara się zrozumieć i rozwiązywać problemy mieszkańców. Wykonując obowiązki służbowe wykazuje pełen profesjonalizm, opanowanie, wiedzę i zaangażowanie. Za osiągnięcia w służbie był wielokrotnie nagradzany przez Komendanta Powiatowego Policji w Przasnyszu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB