Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Ukradli opony za ponad 40 tys. zł

2015-12-16 15:27:56 (ost. akt: 2015-12-16 15:29:30)

Podziel się:

37 sztuk opon do pojazdów ciężarowych ukradli nieznani sprawcy z siedziby firmy wulkanizacyjnej w Rembielinie (gm. Chorzele).

Zgłoszenie tego faktu pochodzi z 7 grudnia. Złodzieje dostali się na teren posesji po uszkodzeniu siatki. Wartość strat została oszacowana na kwotę ok. 44 tys. zł.
A z utratą wartego 8 tys. zł quada marki Keeway ATV 300 musieli pogodzić się właściciele z miejscowości Zaręby (gm. Chorzele). Ktoś wyprowadził ten pojazd po włamaniu się do budynku gospodarczego. Do zdarzenia doszło 5 grudnia.
10 grudnia w miejscowości Emowo (gm. Przasnysz) nieznany sprawca ukradł sprzęt rolniczy (kultywator). Zgłaszający szkodę oszacował na kwotę 300 zł.
W ostatnich dniach nie brakowało też kradzieży w sklepach. 4 grudnia niezidentyfikowana kobieta, wykorzystując nieuwagę ekspedientki w galerii „ Stokrotka”, ukradła 100 zł i oddaliła się stamtąd w nieznanym kierunku. A cztery dni później z budynku sklepu „Media Expert” przy ul. Sportowej w Przasnyszu ukradziono kamerę monitoringu. Wartość strat to 800 zł.
Policjanci otrzymują także zgłoszenia o aktach wandalizmu. 4 grudnia pracownik zakładu energetycznego powiadomił ich, że w nocy z 3 na 4 grudnia w Opaleńcu (gm. Chorzele) nieznany sprawca uszkodził słup energetyczny. Zaś 9 grudnia na placu zabaw przy ul. Kościelnej w Chorzelach nieznani sprawcy zniszczyli barierki wokół altany. Straty wyniosły 1000 zł.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB