środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

MKS U-13 wygrał turniej w Ciechanowie

2015-12-17 15:48:44 (ost. akt: 2015-12-17 15:49:17)

Podziel się:

MKS Przasnysz U-13 trenowany przez Marka Zbrzeskiego wygrał silnie obsadzony mikołajkowy halowy turniej piłki nożnej w Ciechanowie. Najlepszym bramkarzem wybrany został Krystian Augustowski.

W imprezie udział wzięło 8 zespołów, które podzielono na 2 grupy.W grupach grano każdy z każdym, a następnie po dwa najlepsze zespoły rywalizowały najpierw w półfinałach, a zwycięzcy spotkali się w finale. Przasnyszanie trafili do grupy B. Ich rywalami były ekipy: Błękitni Raciąż, MKS Ciechanów II i PAF Płońsk I. W pierwszym meczu zespół trenera Zbrzeskiego pokonał Raciąż 2-0, następnie 1-0 PAF Płońsk I i na koniec gier grupowych zremisował z MKS Ciechanów II 0:0. Z 7 punktami na koncie MKS Przasnysz U-13 zajął pierwsze miejsce w swojej grupie, a rywalem w półfinale była Mławianka Mława, która w grupie A zajęła miejsce drugie. Po bardzo trudnym i wyczerpującym meczu MKS pokonał rywali 2-1 i awansował do finału, gdzie czekała już drużyna PAF Płońsk II. Biało-niebiescy zaczęli pechowo, bo od straty gola, ale pokazali charakter, ambicję i wolę walki, najpierw zdobywając gola na 1-1, a następnie bramkę dającą zwycięstwo w meczu i całym turnieju.

Młodzi piłkarze z Przasnysza w nagrodę otrzymali okazały puchar, złote medale oraz komplety piłkarskie. Najlepszym bramkarzem turnieju został zawodnik MKS-u Krystian Augustowski, który otrzymał statuetkę oraz drobny upominek. - Słowa podziękowania należą się całej drużynie, za zaangażowanie, sportowy charakter, a także rodzicom, którzy poświęcili swój czas, żeby kibicować nam w całym turnieju – powiedział zadowolony z postawy swojej drużyny trener Marek Zbrzeski.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB