środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Wypadek w Mchowie – sprostowanie

2016-01-05 10:52:45 (ost. akt: 2016-01-15 15:13:36)

Podziel się:

Leżącego na jezdni w Mchowie (gm. Przasnysz) pijanego mężczyznę próbował ominąć Piotr Balicki, kierowca opla vectry. Mężczyzna był trzeźwy jechał ze swoją dziewczyną. Ta sytuacja spowodowała, że para wjechała do rowu. Pijany mężczyzna leżący na jezdni próbował wręczyć łapówkę policjantom.

Do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło w sobotę 2 stycznia.
- Podczas, gdy policjanci wykonywali czynności, które miały na celu ustalenie okoliczności wypadku, pijany mężczyzna, chciał wręczyć korzyść majątkową policjantom – 20 złotych, aby ci zaprzestali swoich działań.
Jak się okazało, podróżujący za kierownicą opla wylądował w rowie po tym, jak wykonał manewr ominięcia pijanego mężczyzny leżącego na jezdni. Potwierdza to straż pożarna, która zabezpieczyła miejsce zderzenia.
Pasażerce nic się nie stało. Zniszczeniu uległ samochód.
- Strażacy musieli zorganizować na nowo ruch na drodze. - Wprowadziliśmy ruch wahadłowy. Zabezpieczony został również samochód, ale nie stwierdziliśmy żadnego wycieku płynów – wyjaśnia Andruszkiewicz.

Sprostowanie dotyczy treśli opublikowanych w papierowym wydaniu Kuriera 1 (555) str 3, - "Jak pijany pijanego omijał..."

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB