Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

Zwycięstwo przasnyszanina

2016-01-05 13:37:50 (ost. akt: 2016-01-05 13:37:55)

Przasnyszanin Adam Wronowski zwyciężył w kategorii do 16 lat w Mikołajkowym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Dyrektora Mławskiej Hali Sportowej.

Zawody rozegrano w sobotę 19 grudnia. W kategorii Open wystartowało 27 zawodników. Turniej zdominowany został przez tenisistów z Ciechanowa, w pierwszej czwórce znalazło się trzech. Zwyciężył Hubert Pożarowszczyk, który w finałowym pojedynku pokonał Pawła Szmila. W spotkaniu o drugie miejsce Szmil przegrał z Pawłem Szarkiem. Na miejscach 7. i 8. uplasowali się ex aequo przasnyszanin Mirosław Wronowski i Wojciech Pogorzelski z Wieczfni Kościelnej. W kategorii do 16 lat startowało 8 tenisistów. Zwyciężył Adam Wronowski z Przasnysza, który w finale pokonał Filipa Chmielewskiego. Najmłodszym zawodnikiem był Krzysztof Witkowski z Żurominka, a najstarszym mławianin Franciszek Dąbkowski.