Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Jeden dzień, pięć kolizji

2016-01-22 12:41:12 (ost. akt: 2016-01-22 12:43:53)

Podziel się:

Pięć kraks zgłoszono przasnyskim policjantom 11 stycznia. Na szczęście wszystkie były niegroźne.

O godz. 08:50 w miejscowości Mchówko (gm. Przasnysz) kierująca pojazdem marki Renault Clio nie dostosowała prędkości jazdy do warunków panujących na drodze i uderzyła w prawidłowo jadący samochód marki Volkswagen Transporter. Kobietę ukarano mandatem w wysokości 250 zł.

Nieco później, o godz. 9:15, na trasie Pęczki - Kozłowo (gm. Krasne) szybkości nie dostosował do warunków na drodze także kierowca bmw. Doszło w wyniku tego do zderzenia z ciężarową scanią. Na szofera z „osobówki” nałożono 200-złotowy mandat.


Mniej więcej w tym samym czasie mieszkaniec Olsztyna powiadomił stróżów prawa o zdarzeniu drogowym na ul. Słowackiego w Przasnyszu. Tam kierująca seatem zjechała na przeciwległy pas ruchu i uderzyła w auto marki Ford Fiesta. Też wypisano jej mandat.

Grzywną w wysokości 250 zł dla sprawcy zakończyła się kolizja, do której doszło ok. godz. 11:30 na ul. Osiedlowej w Przasnyszu. Tam kierujący nissanem nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go nieoznakowanego radiowozu i w niego uderzył.

Dwukrotnie większy mandat dostał kierujący autosanem, który o godz. 14:50 na ul. Długiej w Jednorożcu, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującej audi.
A 13 stycznia kwadrans po godz. 16 mieszkaniec Przasnysza poinformował policję, że kierujący fiatem punto, wjeżdżając na parking przy ul. Sosnowej w Przasnyszu, wymusił pierwszeństwo przejazdu i uderzył w opla. Fiat odjechał z miejsca zdarzenia, ale mundurowi go w końcu zatrzymali i ukarali sprawcę kolizji mandatem w wysokości 300 zł.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB