środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Baboszewo z pucharem starosty

2016-01-23 12:00:00 (ost. akt: 2016-01-22 15:11:17)

Podziel się:

Rozegrano tradycyjny Halowy Turniej Piłki Nożnej Oldboyów o Puchar Starosty Przasnyskiego. Został zorganizowany przez Miejski Klub Sportowy w Przasnyszu oraz przasnyskich Oldboyów z Ryszardem Stryjewskim na czele przy współpracy z kierownikiem Hali Sportowej przy ulicy Sadowej w Przasnyszu Markiem Maćkowskim.

W turnieju wzięło udział 7 drużyn z naszego regionu, złożonych z zawodników w wieku 35 +. Grały systemem każdy z każdym, po 12 minut. Sędziowali Andrzej Andryszczak i Sławomir Olejniczak.
Ostatecznie zwyciężyli oldboye z Baboszewa, 2. miejsce zajęli oldboye z ekipy Przasnysz I, a 3. ubiegłoroczny zwycięzca – Mława. Najlepszym strzelcem został Mariusz Walczak z Mławy, a najlepszym bramkarzem - Robert Kędzierski z Baboszewa.
Na koniec były gratulacje i podziękowania dla wszystkich drużyn, które zawitały do Przasnysza oraz organizatorów, czyli zarządu MKS Przasnysz z Bogusławem Postkiem i przasnyskich Oldboyów z Ryszardem Stryjewskim na czele. Puchar, statuetki i dyplomy oraz upominki rzeczowe zespołom wręczali starosta przasnyski Zenon Szczepankowski oraz Sławomir Czaplicki ze starostwa.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB