Wtorek, 23 października 2018. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Zasłużone zwycięstwo ZSP w Przasnyszu

2016-01-24 12:00:00 (ost. akt: 2016-01-22 15:16:23)

Podziel się:

Pod koniec roku w Przasnyszu rozegrano Mistrzostwa powiatu przasnyskiego w halowej piłce nożnej dziewcząt szkół ponadgimnazjalnych. Na starcie zawodów stanęły reprezentacje czterech szkół średnich powiatu przasnyskiego.

Turniej rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. Pierwsze mecze pokazały, że trudno będzie wskazać głównego faworyta, gdyż umiejętności piłkarskie dziewcząt były na podobnym poziomie. Jednak w tym dniu szczęście i umiejętności były po stronie dziewcząt z przasnyskiego ZSP.
Po wygranej w dramatycznych okolicznościach z koleżankami z Chorzel 1:0, piłkarki z ZSP po najlepszym swoim spotkaniu rozbiły 4:1 futbolistki Jednorożca, a w ostatnim meczu wygrały z dziewczętami z przasnyskiego KEN 2:0. Po trzech zwycięstwach uczennice z ZSP Przasnysz mogły cieszyć się ze zdobycia mistrzostwa powiatu.
Bardzo wyrównana i zacięta walka toczyła się o kolejne miejsca w piłkarskim turnieju. O wygranej w poszczególnych spotkaniach, decydowała nieraz jedna akcja. Ostatecznie drugie miejsce przypadło w udziale dziewczętom z ZSP Chorzele, a trzecie dziewczętom z LO Przasnysz.

Klasyfikacja końcowa:
1. ZSP Przasnysz
2. ZSP Chorzele
3. LO Przasnysz
4. LO Jednorożec

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB