Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Wracają bracia Wróblewscy

2016-01-27 13:44:08 (ost. akt: 2016-01-27 13:46:43)

Podziel się:

MKS Przasnysz wzmacnia się przed startem rundy rewanżowej w IV lidze mazowieckiej. Po pierwszej połowie sezonu przasnyszanie zajmują pierwsze miejsce w tabeli i mają realną szansę na walkę o awans.

Klub w przerwie zimowej aktywnie poszukuje wzmocnień. Jesienią MKS grał żelazną jedenastką, jednak na dłuższą metę jest to niemożliwe. Kontuzje, kartki i inne przyczyny mogące wyeliminować zawodników skłoniły zarząd do poszukiwania nowych zawodników. Tym bardziej, że dobrze spisujący się jesienią Artur Gawęda ze względu na sprawy osobiste nie będzie mógł przez najbliższe 3 miesiące pomóc drużynie w ligowych zmaganiach.

Pierwsze wieści z klubu z ulicy Makowskiej są bardzo dobre. Do zespołu dołączyli już i trenują ze swoim kolegami bracia Robert i Łukasz Wróblewscy. Obaj piłkarze są wychowankami i wieloletnimi graczami MKS Mławianki Mława, ale w przeszłości stanowili także o sile teamu z Przasnysza. Do naszego miasta wracają po przygodzie w trzecioligowych Błękitnych Raciąż, gdzie byli podstawowymi graczami na swoich pozycjach.

Wróblewscy zapewne będą dużym wzmocnieniem naszego zespołu. Robert to bardzo solidny obrońca. Może zagrać zarówno na środku defensywy, jak i na jej boku. Łukasz to natomiast ofensywny, skrzydłowy pomocnik. Dodatkowo trwają rozmowy z Mławianką w sprawie powrotu trzeciego z braci - Jakuba Wróblewskiego, który również, chciałby przenieść się przasnyskiej ekipy. W przerwie zimowej zgodę na przejście musi jednak wyrazić klub z Mławy.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB