Wtorek, 18 grudnia 2018. Imieniny Bogusława, Gracjana, Laury

Debata okazją to tworzenia loklnych map zagrożeń

2016-02-01 14:57:40 (ost. akt: 2016-02-01 14:59:51)

Podziel się:

Komendant Powiatowy Policji w Przasnyszu oraz Starosta Powiatu Przasnyskiego zaprasza mieszkańców do wzięcia udziału w Debacie Społecznej. Debata odbędzie się 8 lutego br. w godzinach 12:00- 14:00 w sali Miejskiego Domu Kultury w Przasnyszu. Debata będzie okazją do przeprowadzenia konsultacji społecznych na temat tworzenia lokalnych map zagrożenia bezpieczeństwa.

Tegoroczna Debata Społeczna ukierunkowana jest na zdiagnozowanie realnych oczekiwań społecznych wobec instytucji działających na rzecz bezpieczeństwa, oraz wspólne rozwiązywanie problemów uciążliwych dla społeczeństwa. Celem tego przedsięwzięcia jest ograniczenie zjawisk oraz zachowań, które budzą powszechny sprzeciw i poczucie zagrożenia oraz badanie oczekiwań społecznych w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa i porządku publicznego, a przede wszystkim włączenie obywateli w wypracowanie propozycji rozwiązań mających na celu wzrost poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w lokalnym środowisku .

Państwa udział w Debacie pozwoli na wymianę informacji i zidentyfikowanie niebezpieczeństw w powiecie przasnyskim, co umożliwi zaplanowanie skutecznych działań międzyinstytucjonalnych oraz Policji we wskazanych obszarach.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB