Sobota, 18 listopada 2017. Imieniny Klaudyny, Romana, Tomasza

MKS w trzecim sparingu bez straty gola

2016-02-19 11:08:22 (ost. akt: 2016-02-19 11:11:32)

MKS Przasnysz w trzecim zimowym sparingu pokonał III-ligowy Start Działdowo 3-0. Mecz rozegrano na sztucznym boisku w Baranowie. Bramki dla zespołu Wiktora Pełkowskiego zdobyli: Michał Pragacz, Łukasz Kosiorek oraz Mateusz Szypulski.

Przasnyszanie wygrali trzeci mecz w ramach przygotowań do rundy wiosennej, nie tracąc w żadnym bramki, a zdobywając ich dziesięć. Spotkanie z 17. drużyną III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej toczyło się pod dyktando biało–niebieskich. Do przerwy MKS prowadził 2-0 po golach Michała Pragacza z 20. minuty oraz Łukasza Kosiorka, który podwyższył na 2-0 pięć minut przed gwizdkiem oznajmiającym przerwę. Wynik w 87. minucie ustalił wchodzący odważnie do drużyny seniorów, chwalony już po sparingu z Janowcem Kościelnym, Mateusz Szypulski.

Skład MKS: Maciej Wiśniewski, Krzysztof Butryn, Damian Grędziński, Marcin Bartosiewicz, Dariusz Przebierała, Michał Pragacz, Kamil Rutkowski, Jarosław Chełchowski, Łukasz Kosiorek, Maciej Smoliński, Paweł Olszewski
Grali również: Rafał Szymański, Mateusz Pepłowski, Wojciech Bednarski, Marcin Piotrowski, Piotr Molski, Kamil Kamiński, Mateusz Szypulski
Z różnych przyczyn nie zagrali: Piotr Piasecki, Artur Gawęda, Łukasz Wróblewski, Robert Wróblewski, Jarosław Pełkowski.