Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Udany start Iskry

2016-02-23 09:47:24 (ost. akt: 2016-02-23 09:50:46)

Podziel się:

Bardzo udany start zaliczyła ekipa Uczniowskiego Klubu Sportowego „Iskra” na odbywających się 20 lutego w Józefowie XV Mistrzostwach Mazowsza.

W zawodach wzięło udział 160 zawodników z 17 zrzeszonych klubów w Okręgowym Związku Województwa Mazowieckiego. Uzyskane punkty pozwoliły naszej kadrze zająć IV miejsce drużynowo.

Wyniki naszych zawodników przedstawiają się następująco:
BEATA BUTRYN - II miejsce w kategorii młodziczek + 50 kg
JAKUB KRAŚNIAK - II miejsce w kategorii młodzików + 60 kg

Dla Beaty Butryn udział w tej randze imprezie był wielkim sukcesem, tym bardziej, że udało jej się wywalczyć srebrny medal w (kategorii młodziczek +50 kg). Ten wynik jest podsumowaniem wieloletniej pracy i potu pozostawionego na sali treningowej. Jest to bardzo uzdolniona i rozwojowa zawodniczka i na pewno jeszcze nie raz usłyszymy o jej sukcesach w kraju, jak i za granicą.

Wśród zawodników UKS „ ISKRA”, swój sukces z poprzedniego roku powtórzył nasz reprezentantem Jakub Kraśniak (w kategorii młodzików + 60 kg). Pierwsze dwie walki zakończył przez Ippon w tym pierwszą już po 6 sekundach, co było rekordem zawodów. Niestety w walce finałowej musiał uznać wyższość przeciwnika i po dogrywce ostatecznie zdobył srebrny medal w swojej kategorii.
Wszystkim zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB