Poniedziałek, 10 grudnia 2018. Imieniny Danieli, Bohdana, Julii

„Dwójka” kusiła...

2016-03-01 14:37:59 (ost. akt: 2016-03-01 14:39:59)

Podziel się:

Szkoła Podstawowa nr 2 w Przasnyszu w ramach tzw. Dni otwartych gościła w swoich murach przyszłych uczniów, a także ich rodziców. Ci ostatni dowiedzieli się m.in., jak zapisać pociechy do szkoły.

- Nie wyobrażamy sobie funkcjonowania szkoły bez rodziców, dlatego też we wnioskach o przyjęcie do naszej szkoły jest również pytanie, od której do której godziny potrzebna jest opieka na szkolnej świetlicy. Żadne dziecko nie zostanie bez opieki. Na podstawie wskazań rodziców ustalamy działalność świetlicy, gdzie dziecko może odrobić lekcję, a także spędzić ciekawie wolny czas. A rodzic może w tym czasie spokojnie wykonywać swoje obowiązki zawodowe – zapewnia Sabina Olszak, dyrektor SP nr 2.
Jak podkreśla, „Dwójka” to również nowoczesna baza dydaktyczna, e-dziennik, długoletnia historia i tradycja. – Mamy nowoczesne klasopracownie, szeroką ofertę zajęć. Zapraszamy też w nasze mury 6–latki. Jedna kondygnacja jest całkowicie wydzielona dla najmłodszych. Jest tam specjalna sala zabaw, basen z piłeczkami – wymienia dyrektorka.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB