Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Gmina rusza z budową hali

2016-03-04 13:12:47 (ost. akt: 2016-03-04 10:22:18)

Podziel się:

Gmina Krasne ogłosiła przetarg na budowę hali sportowej przy miejscowym gimnazjum wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną.

To długo oczekiwana przez mieszkańców inwestycja i oczywiście bardzo kosztowna. Gdy już zostanie zrealizowana, będzie cieszyć przede wszystkim uczniów szkół, którzy będą mieli znakomite warunki do uprawiania sportu. Ale i pozostali mieszkańcy gminy zapewne skorzystają z dobrodziejstw hali, np. podczas organizowanych tam zapewne imprez sportowych i kulturalnych.

Ogłoszony przez gminę przetarg obejmuje wybudowanie hali sportowej z zapleczem technicznym o powierzchni zabudowy 955,43 m kw., wraz z instalacjami: wentylacji mechanicznej, ciepła technologicznego, centralnego ogrzewania, wodno-kanalizacyjną oraz elektryczną. W grę wchodzi też m.in. zaadoptowanie pomieszczeń piwnicy istniejącego budynku szkoły na węzeł sanitarny oraz przebieralnie dla osób korzystających z hali, a także likwidacja istniejących schodów przed wejściem do budynku szkoły i wybudowanie nowoprojektowanych schodów zewnętrznych wraz z wejściem do budynku.

Wszystko to ma być gotowe do 24 sierpnia 2018 roku. Ofert firmy mogą składać do 8 marca.

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. krasne #1946652 | 37.248.*.* 4 mar 2016 21:39

    no przecież jest hala sportowa w krasnym co wy nie wiecie od przeszło lat po co wypisywać że rusza z budową skoro już stoi zapytajcie wspaniałych radnych którzy uchwalalikasę na takie przedsięwzięcie a nie piszecie o ogłaszanym przetargu na co skoro już tyle lat hala stoi

    Ocena komentarza: poniżej poziomu (-1) ! - + odpowiedz na ten komentarz