środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Jan Mikulski najlepszy ze „św. Marka”

2016-03-20 08:00:00 (ost. akt: 2016-03-18 15:03:53)

Podziel się:

Jan Mikulski z parafii pw. Chrystusa Zbawiciela w Przasnyszu zwyciężył w dekanalnym etapie konkursu biblijnego. Razem z Dorotą Mystkowską z parafii pw. św. Stanisława BM w Świętym Miejscu – laureatką drugiego miejsca – powalczy o kolejne laury w finale diecezjalnym.

Trzecią lokatę wywalczyła dzięki swojej wiedzy o Ewangelii według św. Marka – bo to właśnie z niej byli egzaminowani uczestnicy zmagań – Julia Świda, również z parafii Święte Miejsce. W sumie zaś w rozegranym w środę 2 marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Przasnyszu dekanalnym etapie konkursu wzięło udział 14 uczniów klas IV-VI ze szkół na terenie wszystkich trzech parafii przasnyskich oraz parafii Święte Miejsce, Rostkowo, Czernice Borowe i Pawłowo. Etap ten przeprowadziła komisja dekanalna powołana przez ks. Andrzeja Maciejewskiego – dziekana dekanatu przasnyskiego.

Finał diecezjalny konkursu ma się odbyć w piątek 29 kwietnia w Zespole Szkół w Starych Proboszczewicach (pow. płocki). Weźmie w nim udział dwójka najlepszych uczestników etapu dekanalnego.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB