środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Ministranci z Czernic ze srebrem!

2016-03-21 14:58:51 (ost. akt: 2016-03-21 15:01:43)

Podziel się:

Gimnazjaliści z Czernic Borowych zajęli drugie miejsce w rejonowym etapie turnieju halowej piłki nożnej Liturgicznej Służby Ołtarza. Świetnie spisali się też ich koledzy ze Świętego Miejsca i Przasnysza, plasując się w swoich kategoriach wiekowych na trzecich lokatach.

Rozegrany w sobotę 5 marca w Przasnyszu turniej zgromadził najlepsze reprezentacje dekanatów przasnyskiego oraz okolicznych. Ten pierwszy w kategorii wiekowej gimnazjalistów reprezentowała młodzież z parafii pw. św. Stanisława BM w Czernicach Borowych. Chłopcy spisali się koncertowo i weszli na drugi stopień podium. Musieli uznać wyższość jedynie teamu z parafii pw. św. Wojciecha w Zambskach (dekanat pułtuski).

Bardzo dobrą grę pokazali także chłopcy z parafii pw. św. Stanisława BM w Świętym Miejscu oraz z parafii pw. św. Wojciecha w Przasnyszu. Ci pierwsi wywalczyli sobie trzeci stopień podium w kategorii szkół podstawowych, drużyna z fary zaś – ten sam wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych.
Gratulujemy sukcesów i trzymamy kciuki za naszych chłopaków, którzy już 2 kwietnia będą walczyć w turnieju diecezjalnym w Sierpcu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB