środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

PubQuiz wystartował

2016-03-23 12:55:47 (ost. akt: 2016-03-23 12:57:33)

Podziel się:

PubQuiz to nowa możliwość spędzania wolnego czasu, jaka pojawiła się w Przasnyszu. To gra, w której mogą zmierzyć się całe rodziny, również z dziećmi, koledzy, znajomi z pracy itp. Jej inicjatorem w naszym mieście jest Łukasz Chrostowski.

- PubQuiz staje się coraz bardziej modny. Jesteśmy prekursorami jeśli chodzi o taką inicjatywę w miastach takiej wielkości, jak Przasnysz. Inicjatywa tak naprawdę wchodzi dopiero do warszawskich lokali. Drużyna ma kapitana, a także własną nazwę. Rozgrywka składa się z 3 sesji po 15 pytań. W każdej sesji są dwa pytania, w których jest bonus i mnożone są punkty. Nie trzeba znać prawidłowej odpowiedzi. Wygrywa ta drużyna, która oszacuje wynik najbliższy prawdziwej odpowiedzi – tłumaczy Łukasz Chrostowski.

Drużyny biorące udział w rozgrywce, wpłacają symboliczne 10 zł do skarbonki. Zebrane pieniądze idą na cel charytatywny – na konto Dobrego Serca, organizacji działającej w naszym powiecie.
- Gra ogólnie bardzo fajna. Najlepiej się w nią zmagać, gdy jest przynajmniej z 5 drużyn. To idealna gra dla tych, którzy lubią integrację przy piwku plus coś jeszcze żeby się pośmiać. Można wielu rzeczy się dowiedzieć, jak np. który odcinek „Klanu” jest obecnie emitowany. Ważna jest tu uczciwość! Wiadomo, że w czasach internetu i smartfonów pokusa, by coś ściągnąć, jest wysoka, ale nie chodzi o fakt dobrych odpowiedzi, a o zabawę i emocje z tym związane – relacjonuje Mateusz Kowalczyk, uczestnik pierwszej zabawy PubQuiz w Przasnyszu.

Regularnie odbywa się ona w każdy poniedziałek w Zajeździe Staropolskim w Przasnyszu o godzinie 18:30.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB