Czwartek, 18 października 2018. Imieniny Hanny, Klementyny, Łukasza

Gospodarze na podium

2016-03-28 12:00:00 (ost. akt: 2016-03-25 14:16:20)

Podziel się:

Zimowa seria cieszyła się do tej pory dużym zainteresowaniem. Jedenasty, przedostatni turniej brydżyści rozegrali w nieco skromniejszym składzie, 20 zawodników.

Po licznych sukcesach gości, nadszedł lepszy czas dla gospodarzy. Tego wieczoru wywalczyli całe podium z niewielkimi różnicami w rezultatach. Tryumfowali Bogdan Jaskulski z Jerzym Sadowskim – 60,58%. Pozostałe miejsca na podeście uzyskali Witold Moreń z Jerzym Cichowskim – 60,53% oraz Stanisław Czarzasty z Jerzym Plichtowiczem - 58,91%.
W pajączku walczyły 63 pary. Wysokie ósme miejsce uzyskali Bogdan Jaskulski z Jerzym Sadowskim - 58,69%. Tuż za pierwszą dziesiątką, na jedenastym miejscu wylądowali Witold Moreń z Jerzym Cichowskim – 58,29%.

Przed finałowym turniejem zaszła niespodziewana sytuacja. Tydzień temu Jerzy Sadowski z Bogdanem Jaskulskim tracili sześć punktów do faworyta, Dominika Głowackiego. Teraz dzięki wygranej w turnieju, udało im się nadrobić tę stratę i obecnie cała trójka figuruje jako liderzy. Wspólnie mają 98 pkt. Wygląda na to, że pierwszy raz w naszej historii będziemy mieli aż trzech Mistrzów Serii Zimowej. Czy tak faktycznie będzie, zależy od ostatniego zwycięstwa w tej serii. Wszystko okaże się w dniu finału, podczas dwunastego turnieju. Odbędzie się on w najbliższy czwartek o 17:30 w Dolce Vicie.
Julita Surmacz

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB