Piątek, 19 października 2018. Imieniny Michaliny, Michała, Piotra

Punkty za darmo, sparing na remis

2016-03-29 14:14:03 (ost. akt: 2016-03-29 14:15:39)

Podziel się:

MKS Przasnysz miał rozegrać kolejny mecz w ramach IV ligi mazowieckiej w grupie północnej. Rywalem przasnyszan w Wielki Piątek powinni być Błękitni Gąbin. Przed rozpoczęciem rundy wiosennej ekipa ta została przez zarząd klubu wycofana z IV ligi, a MKS dopisał kolejne 3 punkty bez wychodzenia na boisko.

Aby nie wypaść z meczowego rytmu, przasnyszanie udali się do Łomży, gdzie zremisowali w sparingu z 4. drużyną III ligi 2-2. Bramki zdobyli Piotr Piasecki oraz Michał Pragacz. Zawodnicy ci zresztą systematycznie ostatnio trafiają do bramki rywali.

Spotkanie rozegrano na naturalnym boisku, co było dodatkowym plusem dla biało–niebieskich, którzy cały okres przygotowawczy spędzili na sztucznej nawierzchni, a i pierwsze dwa ligowe spotkania na takiej rozegrali. Trener miał do dyspozycji prawie wszystkich zawodników, ale i tak ponownie sprawdził różne warianty ustawienia. MKS zagrał dobry mecz, bramki stracił po nieporozumieniu bramkarza z linią defensywy i rzucie karnym. Piotr Piasecki strzelił z akcji, a Michał Pragacz - z rzutu wolnego.

MKS jest liderem ligi i ma już 4 punkty przewagi nad Ożarowianką Ożarów Mazowiecki, z którą w meczu na szczycie zmierzy się w tę sobotę na stadionie w Przasnyszu o godzinie 11.00.
sc

Skład MKS: Wiśniewski Maciej, Pełkowski Jarosław, Butryn Krzysztof, Grędziński Damian, Wróblewski Robert, Pragacz Michał, Pragacz Tomasz, Wróblewski Łukasz, Piasecki Piotr, Rutkowski Kamil, Smoliński Maciej.
Grali również: Szymański Rafał, Przebierała Dariusz, Kosiorek Łukasz, Gawęda Artur, Bartosiewicz Marcin, Szypulski Mateusz, Bednarski Wojciech.
Nieobecni: Chełchowski Jarosław, Olszewski Paweł, Piotrowski Marcin.
Bramki dla MKS-u: Piasecki, Pragacz Michał

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB