środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Wypadek na DK 57. Kobieta była zakleszczona w aucie

2016-03-31 13:49:20 (ost. akt: 2016-03-31 15:28:14)

Podziel się:

Gęsta mgła i widoczność sięgająca ledwie 30 metrów – w takich warunkach doszło w niedzielny poranek do wypadku na „krajówce” w Mchowie (gm. Przasnysz). W jednym z samochodów uwięziona została kobieta.

Do wypadku doszło w niedzielny poranek 27 marca, kiedy to wielu zasiadało do wielkanocnego śniadania. - Dyspozytorka pogotowia ratunkowego powiadomiła dyżurnego policji, że na drodze krajowej nr 57 w Mchowie doszło do wypadku. Jadąca fiatem punto, 40–letnia mieszkanka powiatu przasnyskiego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu. Doprowadziła do zderzenia z volvo, którym poruszał się mieszkaniec powiatu pruszkowskiego. Zarówno kobieta, jak i jadąca z nią 15–letnia córka, trafiły do szpitala – wyjaśnia Ewa Śniadowska, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Przasnyszu.

Na miejscu niezbędna była pomoc strażaków, którzy w pierwszej kolejności musieli wydostać zakleszczoną kobietę. - Gdy dojechaliśmy na miejsce, samochody stały na środku drogi. W punto znajdowała się kobieta, która nim kierowała. Używając narzędzi hydraulicznych, musieliśmy wyciąć ją z auta. Ona i pasażerka zostały przekazane służbie medycznej. Ruch odbywał się jednym pasem. Warunki atmosferyczne były bardzo trudne, widoczność w tej mgle sięgała 30 metrów – relacjonuje Jarosław Andruszkiewicz, oficer prasowy KP Państwowej Straży Pożarnej w Przasnyszu.

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB